Soodsad küttelahendused – õhksoojuspumbad ja maasoojus

Otsite külaliskorterisse soodsat küttelahendust? Soovitame kaaluda soojuspumba valikut. Õhksoojuspumbad säästavad raha, sest nad liigutavad õhku, mitte ei soojenda soojenda seda. Õhksoojuspumbad tootavad põhimõttel, mille käigus soojusenergia ammutatakse välisõhust, mille järel see suunatakse siseruumidesse. Seeläbi kasutatakse oluliselt vähem energiat kui traditsioonilised elektri, gaasi või põlevkivi süsteemid koos tavapäraste kallinevate tsentraalsete soojussüsteemidega. Bestair OÜ müügijuht Marko Ranniku kirjutas ülevaatliku artikli kuidas soojuspump aitab küttekulusid vähendada.

Soojuspumpade kasutamisel on Pärnu suve arvestades suur eelis väikehotellide ees. Neid saad samuti kasutada õhu jahutamiseks konditsioneerina. Teadupärast puuduvad paljude väiksematel Pärnu hotellidel (ka mitmetel suurtel) tubades konditsioneerid. Eelis, mida on soovitatav rõhutada külaliskorteri kuulutuse kirjelduse juures. Uurida tasub ka, kas õhksoojuspumbal on õhupuhastuse tehnoloogia. Välismaa turistidele on tihtipeale tähtis viirustest, hallitusest ja bakteritest vaba kodu. Mitmed soojuspumbad aitavad 99% ulatusest sellest vabaneda. Soojuspump sobilik ka allergikutele ja hingamisteede haiguste all kannatavatele tarbijatele.

Õhksoojuspumbad - Wifi teel juhtumineSoovite anda üle sooja või juba jahutatud õhuga korteri aga ei soovi selleks enne ekstra korterit külastada? Siis lahenduseks võib olla mobiiliga reguleeritav õhksoojuspump või konditsioneer. Näiteks Airpatrol lahendus ühildub WiFiga ja võimaldab nutitelefoni abil reguleerida režiimi, toa temperatuuri või veintilaatori kiirust. Rõhutame, et WiFi on tihtipeale üks olulisi faktoreid välismaalaste seas külaliskorteri valikul, seega võiks olla juba külaliskorteris olemas. Airpatrol Wifi lahendus:

Majade kütmiseks on hakatu aasta-aastasse järjest enam kasutama ka maakütte, milleks on vaja teha küll suurem investeering aga tasub ennast ära keskmiselt 6-7 aastaga. Arvestades järjest kallinevaid kütte hindasid, siis võib tegemist olla väga mõistliku alternatiiviga, mida kaaluda. Mitmed maasoojuspumpade lahendused pakuvad ka tarbevee kütmise võimalust. Bestairi maasoojuspumbad ja maakütte kategoorias leidub mitmeid lahendusi, millesse on integreeritud juba 200L tarbeveeboiler.


Partnerid | Info Pärnu kohta | KKK | Sitemap | Info & klienditeenindus: +372 5919 8069, info@parnumajutus.ee | ©2018 Pärnu Majutus OÜ