Pärnu külalistemaja

Külalistemajad Pärnus sobivad lastega peredele ja inimestele, kelle jaoks on hotellid liiga isikupäratud ning, kes otsivad personaalset majutust hubases miljöös. Ööbimine Pärnu külalistemajas pakub lisaks kodu meenutavale mugavusele ka privaatsust ja turvalisust. Lisaks asuvad Pärnu külalistemajad otse linna südames, mis võimaldavad kerge ligipääsu erinevatele tervise-, toidu- ja meelelahutusasutustele.

Võrreldes tavalise majutusasutusega on külalistemaja suurepärane alternatiiv neile, kes eelistavad säästa raha nii öömaja kui ka toitlustuse arvelt. Lisaks võivad külalistemaja kliendid väärtustada suuremat eraldatust ning vaikust, võrreldes ööbimisega hotellis. Pärnu külalistemajas peatujatel on võimalik kasutada erinevaid abivahendeid nagu köögitarvikud, triikraud jms, oma sealviibimise jooksul. Külalistemaja on seega sobiv lastega peredele või suurematele seltskondadele, kes vajaksid hubaseks ööbimiseks rohkem ruumi ja ööpäevringset ligipääsu erinevatele majas leiduvatele võimalustele. Koduse tunde tekitamiseks on külalistemajad täielikult varustatud, et muuta seal viibimine sarnaseks kodus puhkamisele. Pikemalt peatujad võivad säästa märkimisväärse summa, valmistades oma eined mugavas, hästi varustatud köögis. See on samuti sobiv ka allergikutele, kes tahavad olla kindlad oma toiduvalikus ja nende koostisosades. Külalistemaja rentimine Pärnus on sobiv ka loomadega reisijatele, kuna korterid on avarad ja loomasõbralikud.

Pärnu külalistemajad on seega ideaalne võimalus neile, kes eelistavad veeta oma puhkuse privaatses ja hubases õhkkonnas otse Pärnu südames.

Külalistemaja Pärnus - külalistemaja Pärnus pärnu külastuskeskus - külalistemaja pärnu külalistemaja - pärnu külalistemajad
Vaata korterit 75€/öö Vaata korterit 50€/öö Vaata maja 100€/öö

 

Kõik korterid kaardi vaates Otsi kõiki pakkumisi nimekirjana


Partnerid | Info Pärnu kohta | KKK | Sitemap | Info & klienditeenindus: +372 5919 8069, info@parnumajutus.ee | ©2018 Pärnu Majutus OÜ