Õhksoojuspump korterisse või kortermajja

Õhksoojuspump korterisse või kortermajjaKortermajade küttesüsteemid on tänasel päeval väga erinevad. Üha enam on kaustusele võetud säästlikud õhksoojuspumbad. Soojuspumbad on väga levinud kütteseadmed, mis kütavad sinu kodu üpriski madalate kuludega. Kindlasti on parim kliimaseade korterisse soojuspump.

Soojuspumpadest enam levinud variandid on õhk-õhk ja õhk-vesi soojuspumbad, mõlemad pumpavad ruumi kütmiseks välisõhku salvestanud soojusenergiat. Õhk-õhk soojuspumbad suunavad välise soojusenergia otse siseruumi, õhk-vesi soojuspump suunab selle aga vee soojendamiseks, mille kaudu saab majapidamine sooja tarbevee ja kütte.

Kui soetada õhksoojuspump korterisse, siis on soovitav soetada õhk-õhk soojuspump – see on ideaalne kliimaseade korterisse ja väiksematesse elamutesse. Paigalda õhksoojuspump korterisse ja võid vähendada küttekulusid kuni 70% võrra.

Õhksoojuspumba valimisel tuleb eelistada kindlasti õhksoojuspumpa, millel on ka konditsioneeri funktsioon. Õhksoojuspump ja konditsioneer korterisse mitmefunktsionaalne lahendus on ideaalne sisekliima reguleerimiseks nii talvel kui ka suvel.

Õhk-vesi soojuspump on ideaalne kliimaseade tervesse kortermajja, suurde elamusse, büroohoonesse. Ühesõnaga on see kasulik suure elamu jaoks. Õhk-õhk soojuspump ei suuda kütta väga suure hoone või keerulise planeeringuga hoone ruume.

Õhk-vesi soojuspump on kütteseade, mis töötab ka -20kraadise välistemperatuuri juures, mistõttu sobib aastaringseks põhiliseks kütteallikaks.

Soodsad soojuspumbad leiad erinevatelt edasimüüjatelt – eelista usaldusväärset müüjat.

Uue kütteseadme paigaldamisega pea meeles, et pead kõik tegevused kooskõlastama korteri ja kortermaja kaasomanikega ja seejärel ka linna, kohaliku omavalitsusega. Enne soojuspumba soetamist uuri, millistel tingimustel saad sa uue kütteseadme paigaldada.


Partnerid | Info Pärnu kohta | KKK | Sitemap | Info & klienditeenindus: +372 5919 8069, info@parnumajutus.ee | ©2018 Pärnu Majutus OÜ