Odav majutus Pärnus

Odav majutus Pärnus hõlmab enda alla erinevaid võimalusi ööbimiseks säästlikele klientidele, kes soovivad oma puhkuse veeta odavalt, kuid täisväärtuslikult. Suurte majutusasutuste toahindades kajastuvad tavaliselt mitmed varjatud kulud, mis muudavad neis ööbimise kalliks ja ebapraktiliseks. Lisaks on tüüpilises hotellis väga vähe unikaalsust ning pidev klientide liikumine ja lärm võivad muuta neis ööbimise ebameeldivaks. Odav majutus Pärnus on mõeldud neile, kelle jaoks on olulised märksõnad hind, privaatsus ja mugavus. Valida on võimalik alates mere äärsest korterist, 8 voodiga külaliskorterist kuni oma aiaga majaosani jõe ääres.

Kodumajutus on soodne ning pakub standardse hotellitoa asemel ainulaadse kogemuse ööbimiseks nii linna keskel kui ka linnakärast kaugemal. Isiklik teenindus on usaldusväärne ja võimaldab saada kergelt informatsiooni linnas huvipakkuvatest sündmustest või paikadest. Odav öömaja Pärnus on hea alternatiiv turistidele, kes soovivad säästa raha ühel reisimise kõige kulukamatest etappidest – majutuse arvelt. Seda tüüpi odav majutus võimaldab säästa ka muudelt kuludelt nagu toitlustus ning on väga keskkonnasõbralik.

Odava majutuse otsijad Pärnus võivad olla kindlad korterite turvalisuses ning usaldusväärsuses, mis koos koduse atmosfääriga tagavad ideaalse puhkusekogemuse Eesti suvepealinnas.

Odav majutus Pärnus - leia endale soodne majutus Odav ööbimine Pärnus Soodne majutus Pärnumaal - soodne majutus Pärnus
Vaata korterit 75€/öö Vaata korterit 50€/öö Vaata maja 100€/öö

 

Kõik korterid kaardi vaates Otsi kõiki pakkumisi nimekirjana


Partnerid | Info Pärnu kohta | KKK | Sitemap | Info & klienditeenindus: +372 5919 8069, info@parnumajutus.ee | ©2018 Pärnu Majutus OÜ