Mööbel külaliskorteri ja terrassile

Sisustades oma külaliskorterit, pea meeles, et sa sisustad seda kahele osapoolele. Endale ja oma külalistele. Sa peaksid sisustama korteri oma külalisi meeles pidades, sest mööbel, mida sa nende jaoks pakud, saab olema suureks osaks nende külastuskogemusest. See ei tähenda, et külaliskorteri sisustus peaks olema igav, neutraalne ja nägema välja isikupäratu. Selleks on hotellide toad. Turistid valivad tihtipeale külaliskorteri sest nad eelistavad külaliskorteri individuaalseid väärtusi ühesuguste hotellitubade omadele. Väärtusi mis iseloomustab riigi kultuuri ja igapäeva. Pea siiski meeles, et külaliskorter peab nägema sobilik kõiksugustele klientidele. Külalised ootavad, et majutus on vähemalt möbleeritud ja vastav üldistele majutusasutuste standarditele.

Meie soovitused mööbli ostmiseks:

Osta vastupidav mööbel

Pea meeles, et aastate jooksul külastab sinu külaliskorterid või maja sadu külalisi. Proovi osta mööblit ja sisustus, mida on kerge puhastada ning hooldada. Materjalid nagu seemisnahk, muutuvad väga kiiresti mustaks ja neid on raske ning kulukas puhastada. Õrnad detailid, mida pead tihti pesema, nõuavad samuti palju aega. Heledad diivanid ja vaibad näevad head välja aga neid on raske puhastada, need määrduvad kiiresti ja kliendid võivad neid oluliselt kergemini lõplikult ära rikkuda. Valides mööblit rõdule või terrassile, soovitame valida Horeca hotellide mööbel, mis on ilmastikukindel ja vastupidav. Saksamaa ettevõtte Horeca pakub hotellidele, restoranidele ja catering-firmadele mõistliku hinnaga kvaliteetseid lauanõusid, tekstiile, klaase, mööblit ja teisi tarvikuid.

rõdukomplektVali kvaliteetne sisustus

Tähtis on oma külalistele pakkuda kvaliteetset mööblit, et nad kogeksid suurepärast kogemust. Pea aga meeles, et sa pead külaliskorteri mööblit oluliselt tihedamini vahetama kui seda oma kodus. Seega ära osta liiga kallist mööblit. Ürita leida hea väljanägemisega ja kvaliteetne mööbel, mis oleks samas mõistliku hinnaga. Soovitame googeldada soodustooteid ja külastada mööblipoode, milles võib leida väga odavaid väikese defektiga esemeid. Näiteks Home4you Outlet Tallinnas pakub soodsat ja odavat mööblit.

Kodutehnika valikul soovitame järgida Wishsicily soovituslikke külaliskorteri tarbeid.

Loo mugav keskkond

Turistid naudivad oma puhkust ja soovivad lõõgastuda. Võimalusel kujunda neile külaliskorteris tuba/nurk, milles nad saavad ennast õhtul väsinuna või hommikul ärgates mugavalt tunda. Pildilt mugavana paistev diivan ja õdus sisustus aitavad turistil sinu korterit valida. Ära sisusta oma korterit liigselt, et pered tunneks ennast seal kitsalt. Jäta ruumi magamistubades ja elutoas. Kui korter ei ole mugav sulle endale, siis see ei ole mugav ka külalistele.

Veel nõuandeid:
Loo turvalise korteri mulje ja soeta turvaline välisuks
Peegelda Pärnut kui suvepealinna oma sisustuse valikus
Soeta korteri vajalik köögitehnika
Tekita piisavalt vaba ruumi asjadeks (kapid, riiulid jne)
Rohkem infot ka aiamööbel.ee lehel


Partnerid | Info Pärnu kohta | KKK | Sitemap | Info & klienditeenindus: +372 5919 8069, info@parnumajutus.ee | ©2018 Pärnu Majutus OÜ