Kuidas kujundada ja valida mööbel oma külaliskorterisse?

Külaliskorteri mööbel ja sisustusSoovid oma korterid kasutada suveks külaliskorterina? Välimus on sellest suur osa. Sisekujundaja teenus on kallis ja uus mööbel ei ole samuti odav. Peaksid tegema parandus- ja sisekujundustööd, mis ei oleks liiga kulukad. Tihtipeale tuleb teha need tööd ka kiiresti, sest meie kogemus on näidanud, et suveks korteri väljaüürimine tuleb tihtipeale viimase hetke otsusena. Anname nõu, millised on eelarve sõbralikud ja samas ka kiired moodused, kuidas muuta oma korter atraktiivsemaks suvekorteriks.

Tõstke voodikohtade arvu – meie kogemus on näitab, et voodikohad on külaliskorteri valikul üks peamiseid faktoreid. Kindlasti veenduge, et teie külaliskorteril oleks lahtikäiv diivan ehk diivanvoodi.

Taimed – taimed on odav ja kerge moodus, kuidas elavdada oma korterit. Odavaks võimaluseks on need taimed tuua oma aiast.

Dekoratiivpadjad – on ohutu väita, et padjad annavad meie diivanitele isiksuse. Odav võimalus on teha ise padjad ja nendega rõhutada korteri stiili või osta odavalt need mõned mööblipoest. Kasutatud mööbli leheküljed ja poed pakuvad samuti laia valikut.

Kasutage mööblisarju – kui teil on kiiresti vaja mööblit, millega sisustada oma külaliskorter, siis näiteks ka Pärnus poodi omav Home4you (mööbli ja sisustuse e-pood) (valikus nii mööbel, sisustus kui ka dekoratiivelemendid) pakub erinevaid mööbli sarju nagu Gloucester, Lenny jne. Saate kiiresti oma korteri maitsekalt sisustatud. Tavapäraselt erinevatest poodidest mööblit komplekteerides võite tarneaegade järel oodata mitu kuud.

Vaata põrandat – vaheta põrand või kasuta vaipasid, et rõhutada korteri erinevat mööblit.

Küünlad – odav moodus külaliskorteri hubasemaks muutmisel on kenad küünlajalgadega küünalde paigutamine. Küünlaid kasutatakse suvel harva aga need on odav moodus muuta külaliskorter visuaalselt hubasemaks.

Värvi üle/pihusta vana mööbel – vahel vajab vana mööbel uut värvikihti aga nende restaureerimine või olla ajakulukas ja kallis. Värvi need lihtsalt üle või pihusta spreiga üle, et anda neile uus välimus.

Fotod/maalid – kenad pildiraamid koos seal sees olevate piltidega aitavad täitsa tühjasid seinasid ning tuua külaliskorterisse soovitud tunnet.

Iseenda kunst/käsitöö – iseenda käsitöö/kuntsi loomine on üks odavamaid võimalus tuua odavalt korteri soovitud hõngu. Internetis leiab palju erinevaid käsitöö õpetusi. Tavaliselt on vajaminev materjal sul juba suuresti olemas. Näiteks honeyandfitz.com õpetab kuidas lõngakunsti abil kaunistada seinasid.

Otsige internetist – soovitame otsida internetist erinevaid ideid. Eesti keeles on mitmeid sisustuse veebilehti aga soovitame googeldada inglise keeles. Näiteks “cheap decorating ideas”, “decorating ideas” vms. Üks moodus leidmaks informatsiooni on otsida informatsiooni “home staging” koht,  mis on korteri ostmise järel odavalt selle koduseks sisustamine, et see kallimalt maha müüa.

Sisustus külaliskorterisPuu ja juurviljad – korterist pildi tegemisel võite kasutada ka köögis või elutoas puu- ja juurviljade kandikuid. See muudab automaatselt köögilaua või elutoa kohvilaua hubasemaks, koduseks toaks.

Ära ole liiga personaalne – sisekujunduse juures võib liiga hoogu sattuda ja muuta külaliskorter liiga sinu personaalse maitse kohaseks või hoopis liiga palju oma personaalseid esemeid sisse jätta. Sa tahad, et sinu külaliskorter näeks klientidele kui nende potentsiaalne puhkekodu, mitte sinu. Ära ole liiga emotsionaalselt seotud ühegi mööbliesemega.


Partnerid | Info Pärnu kohta | KKK | Sitemap | Info & klienditeenindus: +372 5919 8069, info@parnumajutus.ee | ©2018 Pärnu Majutus OÜ