Kasulikud tööriistad igas külaliskorteris

Külaliskorterite välja rentimine võib olla nii täiskohaga töökoht kui ka lisaraha teenimise võimalus. Mõlemal juhul on oluline, et külalistele jääks majutusest hea mulje. Oma head kogemust jagades jõuab info ka uute huvilisteni, mis tähendab rohkem külalisi ja paremat sissetulekut. Lisaks pestud voodilinadele ja puhastatud põrandatele on külaliste ootus ka see, et kapiuksed ei kuku avades küljest ning aknast ei avane vaade hooldamata võsale.

Mis poest esimesena koju tuua?

Isegi kui kõik külastajad on eeskujuliku käitumisega ning midagi ära ei lõhu, kuluvad asjad ajaga. Muidugi on võimaluseks kõik vajalikud teenused tellida, kuid see kujuneb üsna kalliks. Väga paljud lihtsamad remonditööd saab ka ise ära tehtud, kui veidike asja uurida ning vähemalt proovida. Oma kinnisvara eest hoolitsemise teeb lihtsamaks ja kiiremaks ka see, kui vajalikud tööriistad on juba olemas ning kasutusvalmis.

Mõõdulint, märkimispliiats, mutrivõtmed ja kruvikeerajad on asendamatud abivahendid nii mööblit kokku pannes kui ka hilisemaid parandustöid tehes. Tööriistakomplekt on veel üks asi, mille võiks endale kindlasti muretseda. Meistrimehele helistamise asemel on vaja vaid mitmekülgne tööriistakomplekt kapist välja võtta ning olulised parandustööd saab kiirelt tehtud.

Osade tööriistade asemel on võimalik osta elektrilised käsitööriistad ning võimalused tasub eelistada neid. Miks teha enda elu raskemaks, kui elu kergemaks tegemiseks on loodud ideaalsed vahendid? Akutööriistad on usaldusväärsed abilised ja näiteks Makita tööriistakomplekt koosneb mitmest erinevast tööriistast, et just õigel hetkel abiks olla.

Vaata ka korterist kaugemale

Kui väljaüüritava kinnisvara juurde kuulub ka maalapp, on vaja sellegi eest hoolt kanda. Murutraktorid aitavad igas suuruses maa-ala kiirelt niita ning hoida kokku aega ka siis, kui aed on pigem väiksemat sorti. Kui tegu on kauni iluaiaga või olemas on peenrad, peaks soetama käsitööriistad, mille abil taimede ning puude eest hoolt kanda: labidas, reha ja aiakäärid võiksid kindlasti olemas olla.

Aed ja loodus on teemaks ka seetõttu, et mitte kõik turistid ei ole huvitatud ainult linnade külastamisest. Aina rohkem avastatakse ka Eesti imeilusat loodust. Kui aga väljaüüritav majutusasutus paikneb pigem metsade vahel, ei saa loota sellele, et seal on olemas samad võimalused, mis linnas.

Õnneks ei ole nende mugavuste lisamine liiga keeruline. Kuivkäimlad on sama usaldusväärsed kui tavalised, vett saab koguda spetsiaalsete paakidega ning portatiivne generaator annab majapidamise toimimiseks vajaliku energia. Osta tasub just selline generaator, mis vastab sinu vajadustele, ning mida on vajaduse korral ka kerge transportida.

Lisaks generaatoritele võivad vajalikuks osutuda erinevad suruõhutööriistad. Multifunktsionaalsed kompressorid tulevad appi mitmete erisuguste tööde juures. Esmalt võib tunduda, et värvipüstolit või suruõhu mutrikeerajat ei lähe just liiga tihti vaja, ent kindlasti tasub ostuotsus üsna ruttu ära. Seda võiks öelda tõenäoliselt kõikide tööriistade kohta – kõik mis sa soetad, leiab ühes külaliskorteris igal juhul kasutust.


Partnerid | Info Pärnu kohta | KKK | Sitemap | Info & klienditeenindus: +372 5919 8069, info@parnumajutus.ee | ©2018 Pärnu Majutus OÜ