Akende puhastus ja muu koristamine külaliskorteris

Akende pesemineMajutuse pakkumine on muutunud lihtsamaks kui kunagi varem. Valikus on hotellid, hostelid, kodumajutus ning ka külaliskorterid. Kuna inimesed eelistavad üha rohkem kodumajutust ja külaliskortereid kahele traditsioonilisemale variandile, tähendab see rohkem tööd külaliskorteri teenuse pakkujatele.

Mida saab teha ise ja mille juures on abi vaja

Külalised tulevad ja lähevad ning ruumid on vaja kiirelt korda seada. See tähendab nii põrandate ületõmbamist, tolmu pühkimist, nõude pesemist kui ka akende pesu. Muidugi on iga külaliskorterite teenust pakkuva inimese peas küsimus kas kogu see koristamine kõik ise ette võtta või teenus pigem sisse tellida?

Nõudepesu puhul pole vist küsimust. Igaüks suudab mustad nõud nuustikuga puhtaks pesta ja rätikuga ära kuivatada. Enamikes külaliskorterites on olemas nõudepesumasin, mis teeb selle veelgi lihtsamaks.

Üldkoristus võib olla aga natuke keerulisem teema. Muidugi pole probleem riiulitelt tolmu võtta või põrandalapiga tubades tiir teha, ent kui eelmised külalised on pigem suurema segaduse jätnud, võib selle ise koristamine ebaotstarbekalt kaua aega võtta. Seda eriti juhul, kui koristada on vaja rohkem kui üks külaliskorter. Samamoodi on küsimuseks ka sellise eritööde tegemine nagu vaipade puhastus või akende pesemine.

Kvaliteetne teenus garanteerib korraliku sissetuleku

Ise akende pesu ettevõtmine võib nõuda küllaltki palju aega. Lisaks akende pesemisele kuluvale ajale oleks enne töö alustamist vaja end kurssi viia ka sellega, milliseid vahendeid mis olukordades kasutada. Lisaks tuleks teha alginvesteering korralike vahendite ostmisesse. Seebivesi ja ajalehepaber võis sobida kakskümmend aastat tagasi aga aeg on vahepeal edasi läinud.

Seetõttu tasub kaaluda seda, et tellida puhastusteenused mõnelt ettevõttelt või ka ühemehefirmalt, kellel on olemas nii vajalikud oskused kui ka vahendid. Tõsi, kui sa teed kogu koristustöö ise, jääb kogu teenitu ka sulle, ent akende pesu hind tasub kindlasti ära, kui tulemuseks on säravpuhtad aknad ja sina oled saanud oma ajaga midagi targemat teha.

Külaliskorterite pakkumisel on suur konkurents ning sobiva ööbimispaiga valikul lähtuvad enamik inimesi nii korteris tehtud piltidest kui ka teiste külastajate jäetud kommentaaridest. Puhtad ja säravad aknad on üheks lihtsaks viisiks, kuidas silma paista ja külalistele hea mulje jätta – fantastiline vaade pole midagi väärt, kui see vaade on nähtav läbi räpakihiga kaetud akende.


Partnerid | Info Pärnu kohta | KKK | Sitemap | Info & klienditeenindus: +372 5919 8069, info@parnumajutus.ee | ©2018 Pärnu Majutus OÜ