From the dates Alates: - Kuni: for 0 people we found the following 8 options for you

Hazel Home

Majaosa / korter 4
Hubane kahe toaline korter 4-sele perele, mis asub 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel südalinnast. Korteris on 1 paarisvoodi kahele ning elutoas diivanvoodi kahele. Täisvarustuses modernne köök kõige vajalikuga, vannituba (dušš, WC, pesumasin). Korrus 1/2. Võimalus grillida aias. Parkida saab maja ees tasuta.
View home

Cherry Moon

Korter 4
Stiilne kahetoaline korter 4-sele perele, mis asub 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast ja 15-minutilise jalutuskäigu kauguselt Pärnu rannast. Magamistoas on mugav lai voodi kahele, elutoas on diivanvoodi kahele koos modernse köögiga, vannituba (dušš ja WC). Korrus 1/5. Parkida saab maja kõrval tasuta.
View home

Starlight Stay

Külaliskorter 4
Rannarajoonis asuv 2-toaline korter 4 inimesele mis asub 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Pärnu rannast. Korteris on 1 magamistuba (1 lai voodi kahele), elutuba (1 diivanvoodi) koos kööginurgaga, vannituba (dušinurk, WC, pesumasin) ning rõdu. Korrus 3/4. Majas on lift. Parkida saab maja kõrval tasuta.
View home

Coral Stay

Korter 2
Stiilne ja hubane 1-toaline korter neljasele perele, mis asub 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel Mai rannast. Korteris on üks elutuba (1 narivoodi kahele täiskasvanule ja kahele lapsele) koos kaasaegse köögiga, vannituba (dušš) ja WC on eraldi. Korrus 1/2. Parkimine on maja taga kinnises parklas tasuta.
View home

Nice To Sea You

Korter 8
Merevaatega 4-toaline korter 8-le inimesele, mis asub 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Mai rannast. Korteris on kolm magamistuba (1 suur voodi kahele, 2 ühekohalist voodit ja 2 diivanvoodit kahele), elutuba ja köök on eraldi, vannituba (dušš, WC, pesumasin). Olemas ka rõdu. Korrus 4/5. Parkimine on maja ees tasuta.
View home

Ocean Blue

Korter 6
Merevaatega stuudiokorter 6-liikmelisele perele, mis asub 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Mai suplusrannast. Korteris on kaks narivoodit neljale ning diivanvoodi kahele, kööginurk, vannituba (dušš, WC ja pesumasin). Korteris on saun. Vaade Pärnu lahele nii rõdult kui ka elutoast. Korrus 7/8. Majas on lift. Parkimine on maja ees tasuta.
View home

The Riverhouse

Ridaelamuboks 9
Pärnu jõe kaldal asuv ridaelamuboks suure aia ning terrassiga. Rantšo tüüpi sisustus, ökoloogiliselt naturaalsed puitlaed linaõli viimistlusega. 1. korrusel suur tuba köögiga, saun, WC, dušš ning terrass. 2. korrusel 3 magamistuba, 7 eraldi voodit + 1 kahene voodi, WC, dušš ja rõdu. Supluskoht. Kalastamis- ja grillimisvõimalus. Lastele batuut.
View home

Sea Close By

Korter 5
Merevaatega 3-toaline korter neljale inimesele, mis asub 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Mai rannast. Korteris on kaks magamistuba (1 suur voodi kahele, 2 ühekohalist narivoodit), elutuba ja köök on koos, vannituba (dušš, WC, pesumasin). Olemas ka rõdu. Korrus 4/5. Parkimine on maja ees tasuta.
View home

Partnerid | Info Pärnu kohta | KKK | Sitemap | Info & klienditeenindus: +372 5919 8069, info@parnumajutus.ee | ©2018 Pärnu Majutus OÜ