5 sammu, kuidas endale korterisse õiget voodiraami valida

Õige voodiraami valimisel tuleb arvestada mitme erineva faktoriga. Siin on 5 sammu, mille abil oma külaliskorterisse parim kõige sobilikum voodiraam valida. Voodi valimisel soovitame alustada Hansaposti voodid kategooria valikust (näiteks kontinentaalvoodid, narivoodid, välivoodid jpm).

Millist tüüpi voodiraami sa tahad?

Kui sa hakkad voodiraame otsima, saad sa aru, et valikuid on lõputult. Valikute hulka kuuluvad madalad voodid, standardvoodid, ruumi kokkuhoidvad voodid, platvormvoodid, narivoodid ja see nimekiri läheb veel edasi ja edasi. Mõtle mitu magamiskohta saad erinete vooditüüpidega tekitada ja kas soovid lastevooditega tega oma külaliskorteri ka atraktiivseks perekondadele?

Millist suurust sa tahad?

See on üks kõige olulisemaid tegureid, millega arvestada. Kõige rohkem mõjutab suurust saadavaloleva vaba ruumi hulk. Võiksid enne uue suurusega voodi tellimist oma magamistoa üle mõõta.

Kas sa tahad metallist või puidust voodiraami?

Puidust voodiraamid on kõige levinumad, kuid mõned eelistavad metallvoodite väljanägemist.

Millist viimistlust sa soovid?

Puidust voodiraamide puhul on saadaval lai valik erinevaid lõppviimistlusi. Kui voodi on valmistatud  pehmest puidust, saab seda kergesti värvida ja seetõttu saad sa selle magamistoaga kokku sobitamiseks põhimõtteliselt üks kõik mis värvi värvida. Mõned kohad pakuvad voodiraamide lehtpuu viimistlust, mis annab sulle võimaluse oma voodiraam pisut rohkem esile tõsta.

Kas sa soovid lisasid?

Mõned vooditootjad pakuvad oma voodiraamidele erinevaid lisasid juurde. Selleks võivad olla näiteks vildist põrandakaitsed, mis ei lase puitpõrandat ära kraapida. Selleks võib olla ka kumera nurgajala võimalus neile, kes tahavad, et nende voodiservad ei näeks nii teravad välja.


Partnerid | Info Pärnu kohta | KKK | Sitemap | Info & klienditeenindus: +372 5919 8069, info@parnumajutus.ee | ©2018 Pärnu Majutus OÜ